Yeşilova Bilgisayar Servisi

Yeşilova Bilgisayar Servisi olarak marka bağımsız bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir. Cennet Mahalesi Alparslan Caddesi üzerinde bulunan merkez şubemizden destek verilmekle birlikte isterseniz ofisimizde isterseniz iş yerlerinizde servis talebinde bulunabilirsiniz. Kurumsal bilgisayar servisi olarak 2003 senesinden günümüze hizmet veren firmamız Yeşilova Mahallesinde de tanınmakta ve bilinmektedir. Bir çok müşterimiz Yeşilova Mahallesinden gelmekte veya servis istemektedir.

Yeşilova Bilgisayar Servisi – Yıllardır Yerinizde Güvendiğiniz Bilgisayar Firması.

Sizler de Yeşilova mahallesinde iş yapıyor veya oturuyorsanız, bilgisayarlarınızda, ağ yazıcınızda, internetinizde, notebook bilgisayarınızda, mac bilgisayarınızda sorun yaşıyorsanız, yazıcıdan çıktı alamıyorsanız, dvd sürücünüz çalışmıyor veya daha kötüsü bilgisayarınıza hiç elektrik gelmiyorsa bize mutlaka danışınız. Telefonda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekle birlikte arıza tespitini bu sayede daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Diz üstü bilgisayarlarınızda sıvı teması sonucu klavye çalışmama, elektrik almama ya da işletim sisteminin (windows) açılmaması gibi durumlarda da bize ulaşabilir genellikle aynı günde bilgisayar sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Web tasarımlarımız sayesinde iş yerinizin, hizmetlerinizin ve/veya ürünlerinizin tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Alan adı satışı, hosting barındırma ve kurumsal mail adresi almak için bizi aramanız yeterlidir. En ucuz internet sitesi kapsamında kampanyalarımızı mutlaka inceleyin. Yaptığımız internet sitelerini ve ilginizi çekeceğini düşündüğümü İnternet Sitesi Paketlerimizi incelemek için lütfen diğer sitemizi ziyaret ediniz. www.enucuzinternetsitesi.org 

yeşilova bilgisayar servisi
yeşilova bilgisayar servisi

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.