Zeytinburnu Bilgisayar Servisi

Zeytinburnu Bilgisayar Servisi, Anakart tamiri, işletim sistemi kurulumu, yedek parça temini, notebook tamiri, web tasarım hizmetleri, kurumsal mail adresi oluşturma gibi bir çok bilişim işini kendi bünyesinde yapmaktadır.

Zeytinburnu bölgesinde bir çok özel sektör müşterisi bulunan firmamız, iş yerinizde yaşadığınız ağ sorunlarını, kablolama sorunlarını, internet problemlerini ve nice bilgisayar arızanızı yerinizde giderebilmektedir. Uzun yıllardır sektörde olan firmamız (2003 senesinden günümüze) tecrübelerini sizlerin sorunlarını en hızlı şekilde çözmek için kullanmaktadır.

Zeytinburnu Bilgisayar Servisi 2003’ten günümüze marka bağımsız Teknik Servis..

Bizler servise geldiğimizde 1 saat içinde genel sorunların hepsi çözümlenmiş olacaktır. Fakat sizlerde takdir edersiniz ki bilgisayarınızın donanımsal sorunlarında (hard disk arızası, anakart arızası vb. ) bu süre doğal olarak uzamaktadır. Bunun sebebi de ilgili yedek parçanın temini ve yerine montajıdır. Eğer bu parça bir RAM ise bekleme yapılmadan teknik ekibimizin aracında bulunan sıfır parça takılarak problemleriniz çözülmüş olabilir. Fakat bir hard disk arızasında yeni parça takılsa bile bunun kullanılabilir hale gelmesi için işletim sisteminizin (windows) yeniden yüklenmesi ve üzerine de programlarınızın ayarlanması gerekmektedir.

zeytinburnu bilgisayar servisi
zeytinburnu bilgisayar servisi

Firmanızın lisanslama konusunda da desteğe ihtiyacı varsa Zeytinburnu bölgesinden bize ulaşabilir, firmanızın envanter formunu birlikte doldurabiliriz. Eksik Microsoft lisanslarınızı tamamlayabilir ve isterseniz kurulumlarını da yapabiliriz. Microsoft Partner olan firmamız bu konuda da TAM DESTEK sağlamaktadır. Microsoft Lisanslaması ile ilgili web sayfamızı inceleyebilirsiniz. www.openlisanslama.com

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.