Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi olarak 2003 senesinden günümüze marka bağımsız olarak Bilgisayar, Notebook, Apple (Mac) teknik destek hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Küçükçekmece merkez ofisinden İstanbul’un hemen hemen her semtine servis araçlarımızla yerinizde bilgisayar servis hizmeti alabilirsiniz.

Bilgisayar Servisi  |Notebook Servisi |Mac Servisi

Firmamızın Microsoft Partnerliği, Kaspersky Silver Partnerliği, Akınsoft ve Eta Bayilikleri, HP İş ortaklığı ve Adobe Partnerlikleri mevcuttur.

Microsoft ve Kaspersky markalarının satış, kurulum ve destek hizmetlerini veren firmamızdan bugüne kadar yüzlerce devlet kurum/kuruluşu ve özel sektördeki firmalar destek almıştır.

Bilgisayar bakım anlaşması, yerinizde bilgisayar destek hizmeti, ağ kurulumu (network), yedek alma, server kurulumu, anakart tamiri, yazıcı tamiri ve satışı gibi bir çok konuda bizden destek alabilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servis hizmetlerimizin yanı sıra; Microsoft Lisanslama, Kaspersky Lisanslama, OEM Parça satışı, Adobe Lisanslama, Akınsoft Lisanslama, Havadan Görüntüleme Hizmetleri, Web Tasarım Hizmetleri de sağlamaktayız.

bilgisayar servisi
bilgisayar servisi