Mac Servisi

Mac Servisi olarak MacBook Pro, MacBook Air ve iMac modellerinin desteğini, yedek parça teminini ve yazılım destek hizmetlerini vermekteyiz.

Mac bilgisayarların genellikle ömrü uzun olup, işletim sistemlerinin Windows olmamasından kaynaklı stabil çalıştığını hepimiz bilmekteyiz. Sizler de mevcut apple bilgisayarınızın nadir sorunlarından biriyle karşılaştığınızda bize ulaşabilir, ister yerinizde ( ev veya iş yeriniz ) isterseniz ofisimizde destek alabilirsiniz.

Mac Servisi – Apple Teknik Servisi

mac servisi
mac servisi

Apple ( Mac ) bilgisayarlarda son zamanlarda en çok istenilen işlem Paralel Desktop kurulumu ile Windows işletim sistemlerini de çalıştırabilmektir. Yazılımsal kategoriye giren bu işlem Windows Lisansınızı Mac Bilgisayarlarınızda da kullanabilir hale getirmekte, özellikle muhasebe paket programlarınızı çalıştırabilmektesiniz. Ya da grafik ve video programlarınızı Windows tabanlı ise kurabilirsiniz.

MacBook Air klavye değişimleri, MacBook Pro Klavye değişimleri kendi bünyemizde yapılmakta olup stoklarımızda olan modeller için aynı gün teslim edebilmekteyiz. Bildiğiniz üzere bir MacBook Air veya MacBook Pro cihazının en zor değişen parçası klavyesidir. Bunun sebebi ise Klavye, kasanın iç tarafından perçinlenerek ve yaklaşık 60’a yakın vida ile sabitlenen ve ilaveten tüm parçaların ( batarya, anakart, işlemci fanı vb.) sökülerek ulaşılabilen bir noktada olmasıdır. Bizler bu aşamada yılların verdiği tecrübe ile ilk yapan kişinin 7 saat uğraştığı işlemleri 3 saat içerisinde tamamlamaktayız.

Sizler de kurumsal bilgisayar servisi arıyorsanız mutlaka bize danışın.