Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetlerimizde Alan adı satışı, Hosting barındırma, kurumsal mail oluşturma ve internet sitesi tasarımları bulunmaktadır.

Bilişim firması olarak 2003 senesinden günümüze bir çok özel sektörde müşterimizin internet sitesini yapmış olmakla birlikte bunlar arasında, e-ticaret siteleri, kurumsal tanıtım sayfaları, portal siteler de bulunmaktadır.

Web Tasarım Hizmetlerimiz Tüm Türkiye için geçerlidir.

Web Sitesi yaptırmak için 3 ayrı paket sunan firmamız hem uygun fiyatlı hem de kredi kartına taksit yaparak sektörde önemli bir yer edinmektedir.

Web Tasarım Paketlerimizi incelemek için diğer sayfamızı inceleyebilirsiniz.

En Ucuz İnternet Sitesi Paketlerimiz

web tasarim
web tasarim

 

İnternet Sitenizi 1 gün içerisinde hazırlamaktayız. Kurumsal mail adresinizi 10 dakikada kullanıma açıyoruz. Bu hizmeti bu hızda sağlayan nadir firmalardan birisiyiz. Siz de alan adınızı sorgulatmak için bize telefonla ve/veya mail olarak ulaşabilirsiniz.

Günümüzün vazgeçilmezlerinde olan web sitesi, en hızlı iletişim yollarından biridir. Tüm dünyadaki bigiye en kısa yoldan ulaşmamızı sağlar.

Yeni Türk Ticaret Kanunu‘na göre 1 milyon civarındaki şirket web sitesini kurmak zorunda. Firmaların kendi adlarına internette isim tescili ve web alanı (hosting) hizmeti almaları gerekmektedir. Yeni yasanın yürürlüğe konulmasına ve uygulanmasına ilişkin usul ve esasları belirlemek amacıyla hazırlanan 1535 maddelik tasarı mecliste kabul edildi. Bir takım eksikliklerinde giderilmesiyle birlikte kanunlaşarak yürürlüğe girecek olan tasarı pek çok şeyi değiştirecek. 1535 maddelik tasarının yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini oluşturmayan şirket yöneticileri, 6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılacak. Firmaların, yeni yasal düzenlemeler neticesinde getirilen hukuki yaptırımlara tabi olmamak amacıyla isim tescili ve web alanı (hosting) başvurusunda bulunmaları zorunlu oldu.